Sizin için neler yapıyoruz?

Promosyon malzemelerinden sosyal medya yönetimine kadar bir aday adayı ya da adayın ihtiyacı olan tüm ürün ve hizmetleri sağlıyoruz.

Kampanya Yönetimi

Şayet bütün işlerle ayrı ayrı uğraşmak yerine bir elden tüm kampanyanızın yönetilmesini istiyorsanız doğru yerdesiniz. Yıllarca yüzden fazla adaya seçim kazandırmış ekibimiz size harika bir kampanya deneyimi yaşatabilir. Böylece her noktada tek bir mesaj vermiş ve enerjinizi de doğru kullanmış olursunuz. Bize gelin, bunu halledelim.

Kreatif Çalışmalar

İyi ve hatırlanabilir bir kampanya için bir logodan fazlasına ihtiyacınız olacaktır. Biz afiş tasarımından slogan seçilmesine kadar tüm kreatif çalışmalarınızı uzman ekibimizin ellerine teslim ediyoruz. Bize gelin, bunu halledelim.

Web Sitesi

Bizim yeğenin bir tanıdığı varmış, o bana bir site yapıverir derseniz bu satırları sonuna kadar okumanıza hiç gerek yok. Web siteniz kampanyanın odağını oluşturacaktır. İnsanlar sizi oradan takip edecekler. Amatör bir site yapma lüksünüz yok. Burada ihtiyacınıza uygun en iyi web sitesi yapılıyor. Bize gelin, bunu halledelim.

Promosyonlar

Afiş, Broşür, Kartvizit, Magnet, Kalem, Balon veya Şapka gibi onlarca promosyon ürününden sizin için en doğru olanını sizin için tasarlıyor ve dilediğiniz sayıda üretiyoruz. Bize gelin, bunu halledelim.

Sosyal Medya Yönetimi

Seçim kampanyası için Facebook, Twitter gibi araçları etkin kullanmanız gerekiyor. Hali hazırda bu hesapları kendiniz yönetiyor olabilirsiniz. Ama unutmayın ki profesyonel olarak biz bu işi sizden çok daha etkin ve hızlı yaparız. Bize gelin, bunu halledelim.

Fotoğraf Çekimi

Seçim süresince birçok noktada resimlerinize ihtiyaç olacak. Şayet iyi çekilmiş bir resminiz yoksa kullandığınız bütün materyaller istenilen etkiyi vermez. Yıllardır bu işi yapan profesyonel fotoğrafçılarımız sizi en iyi şekilde resimlemek için hazır. Bize gelin, bunu halledelim.

Tanıtım Filmi

Geçmişinizi veya çalışmalarınızı herkes okumayabilir. Ancak etkili bir tanıtım filmini herkes izlemek isteyecektir. Üstelik bu filmi sosyal medyada da kullanabilir ya da bir USB içinde gerekli yerlere ulaşabilirsiniz. Bize gelin, bunu halledelim.

Mektup Yollama

Bu yöntem demode diyorsanız size insanların halen Pazar günleri kâğıt gazetelerini ellerinden düşürmediklerini hatırlatırız. Size özel bir metin hazırlayıp, yine size özel kâğıdı ve zarfıyla seçim bölgenizdeki tüm seçmenlere ulaştırıyoruz. Bize gelin, bunu halledelim.